ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 6ου: Συμμετοχή στις εξετάσεις
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/3rdchir_did2_6.jpg?itok=ucVBpmSi)
Θεσσαλονίκη, 19/10/2018
Ενημερώνουμε τους φοιτητές του IA’ Εξαμήνου και τους φοιτητές επί πτυχίω, που επιθυμούν να πάρουν μέρος στις εξετάσεις του Οκτωβρίου (Πέμπτη 25/10/2018, αίθουσα διδασκαλίας Γ’Χ Κλινική) στην Χειρουργική 6ου, να προσέλθουν στην Γραμματεία του Διευθυντή από την Δευτέρα 22 Οκτωβρίου μέχρι την Τετάρτη 24 Οκτωβρίου (9.00-13.00) προκειμένου να δηλώσουν την συμμετοχή τους στις εξετάσεις.
Ο Διευθυντής της Κλινικής
ΙΣΑΑΚ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ
Καθηγητής Χειρουργικής Α.Π.Θ.