Νευρολογία ΙΑ-ΙΒ για τους επί πτυχίω φοιτητές
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/papanikolaou_55.jpg?itok=aSgJQ4_D)
Παρακαλούνται οι επί πτυχίω φοιτητές της Γ΄ Νευρολογικής Κλινικής που δεν έχουν περάσει τη Νευρολογία ΙΑ-ΙΒ εξαμήνου, να επικοινωνήσουν άμεσα με τη γραμματεία της Κλινικής στο τηλ. 2313307330.
Παρακαλούνται οι επί πτυχίω φοιτητές της Γ΄ Νευρολογικής Κλινικής που δεν έχουν περάσει τη Νευρολογία ΙΑ-ΙΒ εξαμήνου, να επικοινωνήσουν άμεσα με τη γραμματεία της Κλινικής στο τηλ. 2313307330.