Ορκωμοσία 24/8
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/phd3_96.jpg?itok=vXo7kMTI)
Καλούνται όσοι τελειόφοιτοι της περιόδου Ιουνίου - Ιουλίου δεν κατάφεραν για σοβαρούς προσωπικούς λόγους να ορκιστούν στις 24/8/2020, να επικοινωνήσουν με τη Γραμματεία του Τμήματος στο info@med.auth.gr.
Καλούνται όσοι τελειόφοιτοι της περιόδου Ιουνίου - Ιουλίου δεν κατάφεραν για σοβαρούς προσωπικούς λόγους να ορκιστούν στις 24/8/2020, να επικοινωνήσουν με τη Γραμματεία του Τμήματος στο info@med.auth.gr.