Εξετάσεις του Μαθήματος «Δερματολογία – Αφροδισιολογία»
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/papageorgioy1_77.jpg?itok=y0espAIt)
Οι εξετάσεις του Μαθήματος «Δερματολογία – Αφροδισιολογία» των φοιτητών Ιατρικής του 9ου εξαμήνου, καθώς και των επί πτυχίω φοιτητών ιατρικής θα πραγματοποιηθούν στις 14 Φεβρουαρίου 2022, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:00, στο Αμφιθέατρο Α΄ (500 θέσεων) της Ιατρικής Σχόλης του Α.Π.Θ. Οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν με τη μέθοδο θεμάτων πολλαπλής επιλογής.
Παρακαλούνται οι επί πτυχίω φοιτητές να δηλώσουν τη συμμετοχή τους στις εξετάσεις στο e-mail bdermaclinic@gmail.com από τις 04/02 έως τις 11/02.
Οι εξετάσεις θα διενεργηθούν με φυσική παρουσία, τηρουμένων όμως όλων των απαραίτητων μέτρων προστασίας (βεβαίωση εμβολιασμού ή πιστοποιητικό νόσησης (σε ισχύ) ή βεβαίωση αρνητικού εργαστηριακού ελέγχου κατόπιν διεξαγωγής μοριακού τεστ (PCR) έως εβδομήντα δύο (72) ωρών ή γρήγορου τεστ αντιγόνου (rapid) έως σαράντα οχτώ (48) ώρες πριν την προβλεπόμενη ώρα έναρξης της εξέτασης του μαθήματος, μάσκα υψηλής προστασίας ή εναλλακτικά διπλή μάσκα, τήρηση αποστάσεων) καθώς και το δελτίο φοιτητικής ταυτότητας.
Από τη Γραμματεία
03/02/2022