Εξετάσεις Νευροχειρουργικής - Β΄ Νευροχειρουργική Κλινική
Ανακοινώνεται από την Β΄Νευροχειρουργική Κλινική Α.Π.Θ. του «Ιπποκρατείου» Νοσοκομείου στους φοιτητές του Ζ΄εξαμήνου και στους επι πτυχίω ότι οι εξετάσεις του μαθήματος «Νευροχειρουργική» θα γίνουν την Τετάρτη 15.02.2023 στο Α΄Αμφιθέατρο (500 θέσεων) του Τμήματος Ιατρικής (κτήριο Γραμματείας) στις 16:00. Οι εξετάσεις θα γίνουν σε ηλεκτρονική μορφή, με τη χρήση tablets και θα διαρκέσουν 40΄.
Όσοι φοιτητές επιθυμούν να εξεταστούν, θα πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή στη Γραμματεία (αίθουσα διδασκαλίας) της Κλινικής στον 2ο οροφο του Α’ κτηρίου του Ιπποκρατείου Νοσοκομείου, καθημερινά από τις 11:00 – 13:00 μέχρι και τις 14.02.2023.
Από τη Γραμματεία της Κλινικής
Θεσ/νίκη 08.02.2023