Εγγραφές στο επιλεγόμενο μάθημα "Τεκμηριωμένη Συνταγογράφηση και Θεραπευτική στην Οδοντιατρική" χειμ. εξαμήνου 2019-2020
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/iatrikisxoli_-_9_54_22_68.jpg?itok=F7NrUAdE)
Η πρώτη συνάντηση του επιλεγόμενου μαθήματος «Τεκμηριωμένη Συνταγογράφηση και Θεραπευτική στην Οδοντιατρική» κωδ. 100902S για τους φοιτητές Οδοντιατρικής, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 18 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 17.00΄μ.μ. στις αίθουσες του Α΄ Υπογείου της Οδοντιατρικής Σχολής (μπλε αίθουσα).
Εγγραφές παρακολούθησης του ανωτέρω επιλεγόμενου μαθήματος στο τηλέφωνο στο τηλέφωνο της Γραμματείας: 2310 999 312 και στο Εργαστήριο Κλινικής Φαρμακολογίας του Τμήματος Ιατρικής, είσοδος 1, 3ος όροφος.