ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΕΠΙΛΕΓΟΜΕΝΟ ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/papageorgioy1_45.jpg?itok=O9tDpA2T)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΛΕΓΟΜΕΝΟΥ
«ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ»
Ενημερώνουμε τους κ.κ. κ.κ.φοιτήτριες/ες του Θ΄εξαμήνου που επιθυμούν να παρακολουθήσουν το επιλεγόμενο μάθημα «ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ», να εγγραφούν ηλεκτρονικά μέσω της πλατφόρμας του elearning, με τον κωδικό του μαθήματος IAO240 από τις 6-30 Οκτωβρίου.(Σε περίπτωση που εγγραφείτε νωρίτερα, θα διαγραφείτε λόγω εργασιών του elearnging)
Από τη γραμματεία της κλινικής