ENAΡΞΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ Ι ΤΗΣ Δ' ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/papanikolaoy_41.jpg?itok=GWbkUKxV)
To μάθημα της « XΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ Ι » στη Δ΄ Χειρουργική Κλινική του ΑΠΘ, στο Νοσοκομείο «Γ. Παπανικολάου» θα ξεκινήσει την Τρίτη στις 28.3.2023. Τα μαθήματα θα γίνονται κάθε Τρίτη στο Αμφιθέατρο Α της Σχολής. Θα ξεκινούν στη 13.00 και θα είναι ωριαία. Τα δε πρακτικά μαθήματα θα γίνονται Τρίτη και Τετάρτη στις 8.30 με 10.30 π.μ.
Από την
Γραμματεία της Κλινικής
Κανδυλάκη Αγγέλα