Έναρξη μαθημάτων εαρινού εξαμήνου 2023 Α΄ Κλινική Δερματικών και Αφροδισίων Νοσημάτων Α.Π.Θ.
Ανακοινώνεται στους φοιτητές του ΣΤ΄ εξαμήνου του Τμήματος Ιατρικής ότι τα μαθήματα Δερματολογίας - Αφροδισιολογίας θα ξεκινήσουν την Τρίτη 28/02/2023, 08:30 στο Νοσοκομείο Αφροδίσιων και Δερματικών Νόσων, Δελφών 124.
Το θεωρητικό μέρος του μαθήματος θα πραγματοποιείται κάθε Τετάρτη 12:00-13:00 στο αμφιθέατρο «Κωνσταντίνος Τριαρίδης» του Νοσοκομείου ΑΧΕΠΑ.
Το πρόγραμμα των μαθημάτων είναι αναρτημένο στη Γραμματεία της Α΄ Κλινικής Δερματικών και Αφροδισίων Νοσημάτων του Α.Π.Θ. καθώς και στη σελίδα του μαθήματος στο e-learning.
Επισημαίνεται ότι
Τα μαθήματα θα γίνονται δια ζώσης με βάση τις οδηγίες περί αντιμετώπισης της πανδημίας.
Από τη Γραμματεία
13/02/2023