Επιλεγόμενο μάθημα της Κλινικής Εμβρυολογίας
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/amfitheatro_neo04_6.jpg?itok=C3RV2lej)
Οι φοιτητές του Ιατρικού Τμήματος (μόνο οι Ε΄ ετεις , Στ’ ετεις και επί πτυχίω) οι οποίοι έχουν περάσει την Εμβρυολογία και ενδιαφέρονται να δηλώσουν το επιλεγόμενο μάθημα της Κλινικής Εμβρυολογίας μπορούν να στέλνουν e-mail στο drakousi@auth.gr μέχρι την Τρίτη 18/10/2022.
Παρακαλούμε να αναγράφεται ΑΕΜ και έτος.
Από τη Γραμματεία του Εργαστηρίου
Ιστολογίας-Εμβρυολογίας