Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2018 Παθολογίας και Επιλεγόμενου "Τροπικά Νοσήματα"
Ανακοινώνεται ότι οι εξετάσεις στο μάθημα της Παθολογίας ΣΤ΄ εξαμήνου θα διεξαχθούν την Δευτέρα 17/9/2018, ώρα 15:00 στο Κεντρικό Αμφιθέατρο(ισόγειο) του Νοσοκομείου Παπαγεωργίου.
Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται στη Γραμματεία της Κλινικής μέχρι τις 14/9/2018.
Ανακοινώνεται ότι οι εξετάσεις στο μάθημα της Παθολογίας Θ΄ εξαμήνου θα διεξαχθούν την Δευτέρα 24/9/2018, ώρα 13:00 στο Κεντρικό Αμφιθέατρο(ισόγειο) του Νοσοκομείου Παπαγεωργίου.
Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται στη Γραμματεία της Κλινικής μέχρι τις 21/9/2018.
Ανακοινώνεται ότι οι εξετάσεις στο μάθημα της Παθολογίας Πτυχίου θα διεξαχθούν την Τετάρτη 3/10/2018, ώρα 13:00 στο Κεντρικό Αμφιθέατρο (ισόγειο) του Νοσοκομείου Παπαγεωργίου.
Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται στη Γραμματεία της Κλινικής μέχρι τις 2/10/2018.
Η Διευθύντρια της Κλινικής
Στέλλα Δούμα
Καθηγήτρια
====================================
Ανακοινώνεται ότι, οι εξετάσεις για το Επιλεγόμενο «Τροπικά Νοσήματα» θα διεξαχθούν την Παρασκευή 28/9/2018 και ώρα 14:00, στην αίθουσα διδασκαλίας των Παθολογικών Κλινικών του Νοσοκομείου (1ος όροφος).
Η Υπεύθυνη του Μαθήματος
Χριστίνα Τρακατέλλη
Επίκουρη Καθηγήτρια