Γ’ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ - ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 6ου: Συμμετοχή στις εξετάσεις
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/3rdchir_did2_18.jpg?itok=1hVdmfAq)
Θεσσαλονίκη, 14/2/2020
Ενημερώνουμε τους φοιτητές του IA’ Εξαμήνου, που επιθυμούν να πάρουν μέρος στις εξετάσεις Φεβρουαρίου (Παρασκευή 21/2/2020) στην Χειρουργική 6ου έτους, να προσέλθουν στην Γραμματεία του Διευθυντή από την Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου μέχρι την Πέμπτη 20 Φεβρουαρίου (9.00-13.00) προκειμένου να δηλώσουν την συμμετοχή τους στις εξετάσεις.
Ο Διευθυντής της Κλινικής
ΙΣΑΑΚ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ
Καθηγητής Χειρουργικής Α.Π.Θ.