Γ.Ν. Παπαγεωργίου: Κλινική άσκηση του 6ου έτους στην Δ' Παιδιατρική Κλινική
![Covid-19](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/medsitecovid02_1.jpg?itok=M4r1Y0Rg)
Σε συνέχεια των προηγούμενων σχετικών ανακοινώσεων (https://www.med.auth.gr/article/gn-papageorgioy-eleghos-ton-foititon-toy-6oy-etoys-gia-ton-koronoio), ενημερώνουμε ότι για τους φοιτητές που ήταν αρνητικοί στην εξέταση για τον κορωνοϊό και θα ασκηθούν στην Δ' Παιδιατρική Κλινική, τα μαθήματα θα αρχίσουν την Παρασκευή 21/8/2020.