Μαθήματα Δερματολογίας εαρινού εξαμήνου
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/papageorgioy1_156.jpg?itok=FbkLuin5)
Παρακαλούνται οι φοιτητές, ανάλογα με τις ομάδες τους, να προσέλθουν στο Γ.Ν.Θ. "Παπαγεωργίου", στο ισόγειο, στο Εξωτερικό Ιατρείο 19 ή στο Εξωτερικό Ιατρείο 20, ή στην Αίθουσα Σεμιναρίων τη Δευτέρα, την Τρίτη και την Πέμπτη, όπως φαίνονται στο αρχείο που επισυνάπτεται.
Τα μαθήματα ξεκινούν την Τρίτη 28/02/23, 8:30 – 10:30.
Οι φοιτητές έχουν χωριστεί σε ομάδες και το πρόγραμμα των μαθημάτων βρίσκεται συνημμένο αρχείο.
Από τη Γραμματεία
2313 323873