Νέος κύκλος σπουδών ΠΜΣ "Φροντίδα στο Σακχαρώδη Διαβήτη"
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/frontida_sto_sakharodi_diaviti_1.png?itok=U_UZMPt2)
Mε την παρούσα επισυναπτόμενη επιστολή θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για την έναρξη λειτουργίας του 11ου κύκλου του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) με τίτλο «Φροντίδα στο Σακχαρώδη Διαβήτη» που πραγματοποιείται στο Τμήμα Νοσηλευτικής του Διεθνούς Πανεπιστημίου της Ελλάδος.
Το Π.Μ.Σ. απευθύνεται σε όλους τους επαγγελματίες υγείας.
Αναλυτικές πληροφορίες υπάρχουν στην ιστοσελίδα του Προγράμματος Μεταπτυχιακού Σπουδών www.diabetes.ihu.gr