Πρόσκληση παρακολούθησης Διημερίδας | "Άλματα Ζωής μέσα από Διαλόγους"!
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/image002_3.jpg?itok=svkhJA-C)
Επικοινωνούμε μαζί σας προκειμένου να σας προσκαλέσουμε στην πολυαναμενόμενη Διημερίδα μας που πρόκειται να πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 06/10, 17:00-21:00, και το Σάββατο 07/10, 10:00-17:00, στο ΚΕΔΕΑ (3ης Σεπτεμβρίου).
Παρακάτω θα βρείτε επισυναπτόμενο το πρόγραμμα σε pdf, αλλά και σε εικόνες εδώ για πιο εύκολη και άμεση χρήση.
Θα χαιρόμασταν πολύ να σας βλέπαμε εκεί, και να μοιραστείτε και εσείς με τη σειρά σας το πρόγραμμα της Διημερίδας όπου θεωρείτε πως θα ενδιαφέρει η θεματική της Διημερίδας μας!
Θα θέλαμε επίσης να σας ενημερώσουμε πως σε όσους/ες παρακολουθήσουν τη Διημερίδα μας, θα λάβουν βεβαίωση συμμετοχής.
Μην ξεχάσετε να μας ταγκάρετε (@almazoisthessalonikis, #almazoisthessalonikis) !