Σύλλογος ΔΕΠ, ευχές για την Καινούργια Χρονιά
Αγαπητοί συνάδερφοι,
Το ΔΣ του Συλλόγου ΔΕΠ Ιατρικής ΑΠΘ εύχεται σε εσάς και τις οικογένειές σας Χρόνια Πολλά με υγεία, ειρήνη και ευτυχία.
Ευχόμαστε το 2023 να είναι έτος δημιουργίας και προόδου, υψηλών ακαδημαϊκών επιτευγμάτων, ισχυρού δημοκρατικού γίγνεσθαι, βελτίωσης των συνθηκών εργασίας μας και αναγνώρισης των ατομικών και συλλογικών προσπαθειών μας στην υπηρεσία του κοινωνικού συνόλου.
Καλή Χρονιά.