Συμμετοχή στις εξετάσεις - Γ’ Χ Κλινική
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/3rdchir_did2_9.jpg?itok=zDgG_MkF)
Ενημερώνουμε τους φοιτητές του Στ’ Εξαμήνου, που επιθυμούν να πάρουν μέρος στις εξετάσεις του Φεβρουαρίου (Τετάρτη 23/01/2019, αίθουσα διδασκαλίας Γ’ Χ Κλινική), να προσέλθουν στην Γραμματεία του Διευθυντή από την Παρασκευή 11 Ιανουαρίου μέχρι την Πέμπτη 17 Ιανουαρίου (9.00-13.00) προκειμένου να δηλώσουν την συμμετοχή τους στις εξετάσεις.
===============================
Ενημερώνουμε τους φοιτητές του Ζ’ Εξαμήνου, που επιθυμούν να πάρουν μέρος στις εξετάσεις του Φεβρουαρίου (Τρίτη 22/01/2019, αίθουσα διδασκαλίας Γ’ Χ Κλινική), να προσέλθουν στην Γραμματεία του Διευθυντή από αύριο 11 Ιανουαρίου μέχρι την Πέμπτη 17 Ιανουαρίου (9.00-13.00) προκειμένου να δηλώσουν την συμμετοχή τους στις εξετάσεις.
Ο Διευθυντής της Κλινικής
ΙΣΑΑΚ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ
Καθηγητής Χειρουργικής Α.Π.Θ.