Τελετή υποδοχής πρωτοετών φοιτητών/τριών 2022-2023
![Welcoming ceremony of the first-year students](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/medsiteippo03_0.jpg?itok=mxmgKPgG)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Σας προσκαλούμε στην τελετή υποδοχής πρωτοετών φοιτητών/τριών του Τμήματος Ιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 11 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 9:00-11:00 π.μ. στο Β΄ Αμφιθέατρο (κτίριο Γραμματείας).
Καλούνται να παραστούν στην εκδήλωση όλοι οι πρωτοετείς φοιτητές, τόσο του Ελληνόγλωσσου όσο και του Αγγλόγλωσσου Προπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών.
Από τη Γραμματεία του Τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ