ΝΕΟ - Γ.Ν. Παπαγεωργίου: Έλεγχος των φοιτητών του 6ου έτους για τον κορονοϊό
![ΝΕΟ - Γ.Ν. Παπαγεωργίου: Έλεγχος των φοιτητών του 6ου έτους για τον κορονοϊό](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/medsitecovid02_0.jpg?itok=KkxYLKrc)
Σε συνέχεια της προηγούμενης σχετικής ανακοίνωσης και μετά από επικοινωνία με τη διοίκηση του Νοσοκομείου Παπαγεωργίου, σας ενημερώνουμε ότι για τους φοιτητές που θα ασκηθούν εκεί και θα υποβληθούν σε έλεγχο για τον κορονοϊό, η λήψη του υλικού για την εξέταση θα γίνει στο Πειραματικό Χειρουργείο του Νοσοκομείου.
Ενημερωθείτε σχετικά και από την προηγούμενη ανακοίνωση για τους φοιτητές που θα ασκηθούν στο Γ.Ν. Παπαγεωργίου: https://www.med.auth.gr/article/gn-papageorgioy-eleghos-ton-foititon-toy-6oy-etoys-gia-ton-koronoio.
Από την Γραμματεία του Τμήματος