ΕΝΑΡΞΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΔΟΝΤΡΙΑΤΡΙΚΗΣ
ΕΝΑΡΞΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ
Τα Εργαστήρια του μαθήματος «Ιατρικής Βιολογίας»για τους πρωτοετείς φοιτητές των Τμημάτων Ιατρικής και Οδοντιατρικής θα ξεκινήσουν την Δευτέρα 18 Οκτωβρίου 2021 στην αίθουσα ασκήσεων του Εργαστηρίου Ιατρικής Βιολογίας (είσοδος 4-ισόγειο, Τμήμα Ιατρικής).
Οι φοιτητές των Τμημάτων Ιατρικής και Οδοντιατρικής θα προσέρχονται στα Εργαστήρια ανάλογα με την ομάδα στην οποία ανήκουν, μετά από απόφαση της Επιτροπής Προπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Ιατρικής, σύμφωνα με το επισυναπτόμενο πρόγραμμα.
*Επισυνάπτονται οι ομάδες φοιτητών με τα Α.Ε.Μ. τους.
Εκ της Διευθύνσεως του Εργαστηρίου