Εξετάσεις Παιδιατρικής Στ΄έτους - Β' Παιδιατρικής
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/v_paidia_3.png?itok=vV8K604h)
Οι γραπτές εξετάσεις του μαθήματος Παιδιατρική ΙΑ 0323 (ΙΑ/ΙΒ εξαμήνου, 6ο έτος) θα γίνουν την Πέμπτη 14 Ιουλίου και ώρα 9:00 στα αμφιθέατρα Α και Β του Τμήματος Ιατρικής.
Οι προφορικές εξετάσεις θα γίνουν στο γραφείο της Διευθύντριας της Κλινικής σε μικρές ομάδες των 4 – 5 ατόμων. Για τις ημερομηνίες θα ενημερωθείτε σε επόμενη ανακοίνωση.
Δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι φοιτητές του ΙΑ εξαμήνου που έχουν ολοκληρώσει με επιτυχία την κλινική τους άσκηση.
Διευκρινίζεται ότι οι φοιτητές που συμμετείχαν στις εξετάσεις του Νοεμβρίου και Φεβρουαρίου δεν δικαιούνται να λάβουν μέρος στην εξεταστική περίοδο του Ιουνίου.
Οι φοιτητές θα πρέπει απαραίτητα να προσκομίσουν πιστοποιητικό ταυτοπροσωπίας και να φορούν FFP2 μάσκα ή διπλή μάσκα σε όλη τη διάρκεια της εξέτασης.
Οι φοιτητές που επιθυμούν να συμμετέχουν στις εξετάσεις θα πρέπει να το δηλώσουν ηλεκτρονικά στη γραμματεία της Κλινικής στην ηλεκτρονική διεύθυνση bpedclin@auth.gr μέχρι την Παρασκευή 8/7/2022.
Εκ της Διευθύνσεως