ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ «ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ»
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/papageorgioy1_106.jpg?itok=bVdHqeTH)
Ενημερώνουμε τις/τους φοιτήτριες/ές που θα εξεταστούν στο μάθημα «Χειρουργική» έκτου έτους στις 27.09.2022 ημέρα Τρίτη και ώρα 9:00 π.μ. στο κεντρικό αμφιθέατρο του νοσοκομείου Παπαγεωργίου ότι οι προφορικές εξετάσεις στους θαλάμους και το διευθυντή θα ακολουθήσουν την Τετάρτη στις 28.9.2022 και ώρα 9:00π.μ.
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να δηλωθούν μέσω elearning με τον κωδικό ΙΑ0344 πόλος Παπαγεωργίου.
Από τη γραμματεία