Εξετάσεις του επιλεγόμενου μαθήματος "Η διασύνδεση της Νευροχειρουργικής με τις άλλες ειδικότητες"
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/ippokrateio1_13.png?itok=cv0NZRw4)
Από τη Β΄ Νευροχειρουργική Κλινική Α.Π.Θ. ανακοινώνεται στους φοιτητές του Ι, ΙΒ εξαμήνου και τους επι πτυχίω, πως η εξέταση για το επιλεγόμενο μάθημα «Η Διασύνδεση της Νευροχειρουργικής με τις άλλες ειδικότητες» θα διεξαχθεί την Παρασκευή 9 Σεπτεμβρίου 2022 στις 10 π.μ.
Η εξέταση θα είναι προφορική και θα γίνει στους χώρους της Κλινικής στο 5ο όροφο, του Α΄Κτιρίου του Ιπποκράτειου Νοσοκομείου (στη Β΄ΠΡΧ που μας φιλοξενεί).
Παρακαλούνται όσοι φοιτητές θέλουν να εξεταστούν να το δηλώσουν στο email της Κλινικής bns@ippokratio.gr μέχρι την Τρίτη 6 Σεπτεμβρίου 2022.
Θεσ/νίκη 30.08.2022
Η Γραμματεία της Κλινικής