ΕΝΑΡΞΗ ΕΠΙΛΕΓΟΜΕΝΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ
Από την Κλινική Πλαστικής Χειρουργικής του ΑΠΘ ανακοινώνεται ότι οι διαλέξεις του επιλεγόμενου μαθήματος «Πλαστική Χειρουργική» για το ακαδημαϊκό έτος 2022-23 θα διεξαγονται στην Αίθουσα Σεμιναρίων (ισόγειο πλησίον του αμφιθεάτρου) του Γ.Ν.Θ. «Παπαγεωργίου», με πρώτο μάθημα την Τετάρτη 12 Οκτωβρίου 2023 , ώρες 15:00–17:00
Για τις δηλώσεις συμμετοχής σας, παρακαλούμε να στείλετε mail με τα στοιχεία σας ( Ονοματεπώνυμο, ΑΕΜ και ηλετρονική διεύθυνση επικοινωνίας ) στη Γραμματεία της Κλινικής Πλαστικής Χειρουργικής και στην ηλετρονική διεύθυνση plasticsurgery.auth@gmail.com.
Επισυνάπτεται αναλυτικό το πρόγραμμα μαθημάτων.