ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/anatomio03_45.jpg?itok=mFsx7dhJ)
Δήλωση συμμετοχής παρακολούθησης εργαστηρίων/φροντιστηρίων “Ιατρικής Βιολογίας” ακαδημαϊκού έτους 2022-2023_ ΜΟΝΟ για τους μεταφορείς φοιτητές Ιατρικής που δεν παρακολούθησαν ΠΟΤΕ τα προηγούμενα έτη.
Οι φοιτητές του Ιατρικού τμήματος, οι οποίοι δεν παρακολουθήσατε ΠΟΤΕ τα εργαστήρια/φροντιστήρια του μαθήματος “Ιατρική Βιολογία” τα προηγούμενα έτη, οφείλετε να δηλώσετε την πρόθεση συμμετοχής σας, από 5/10/2022 έως και 9/10/2022, μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας του e-learning, μπαίνοντας με τον ιδρυματικό σας λογαριασμό:
“Αρχική -> Σχολή Επιστημών Υγείας -> Τμήμα Ιατρικής -> Ιατρική Βιολογία” (ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ "ΙΑΤΡΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ")
όπου και έχει αναρτηθεί σχετικό ερώτημα για τη θετική πρόθεση συμμετοχής σας στα εργαστήρια/φροντιστήρια του μαθήματος.
Θα ακολουθήσει νέο μήνυμα για τον τρόπο ένταξή σας σε συγκεκριμένη ομάδα εργαστηρίων/φροντιστηρίων.
Εκ της Γραμματείας του μαθήματος "Ιατρική Βιολογία"