Ανακοίνωση για τους μεταφορείς φοιτητές του Ιατρικού τμήματος για τα Εργαστήρια/Φροντιστήρια Ιατρικής Βιολογίας.
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/mikroviol_17.jpg?itok=Gynatyx_)
Παρακαλούνται οι μεταφορείς φοιτητές του Ιατρικού τμήματος που δήλωσαν συμμετοχή παρακολούθησης Εργατηρίων/Φροντιστηρίων Ιατρικής Βιολογίας μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας του e-learning να επικοινωνήσουν με την γραμματεία του εργαστηρίου στο τηλέφωνο 2310999028 απο 11/10/22 εως και 13/10/22 και ώρα 11:00- 13:00 για να ενταχθούν σε κάποια ομάδα Εργαστηρίων / Φροντιστηρίων.
Απο την γραμματεία του Εργαστηρίου Ιατρικής Βιολογίας.