Ορθή επανάληψη για τις εξετάσεις - πόλος Νοσοκομείο Παπαγεωργίου Γ' Παθολογική
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/papageorgioy1_176.jpg?itok=vbfT558u)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΟΛΟΣ - ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Ανακοινώνεται ότι:
Οι εξετάσεις για το μάθημα Παθολογία 2 (για τους φοιτητές επί πτυχίο) θα διεξαχθούν τη Δευτέρα 19.06.2023 και ώρα 11:00 – 13:30 στο Αμφιθέατρο του νοσοκομείου Παπαγεωργίου.
Οι προφορικές εξετάσεις για το μάθημα Παθολογία 1 ( ΝΕΟ ΠΠΣ) θα διεξαχθούν τη Δευτέρα 19.06.2023 στους θαλάμους της κλινικής, κατά τη διάρκεια της κλινικής άσκησης.
Οι εξετάσεις για το μάθημα Παθολογία 6ου, θα διεξαχθούν τη Δευτέρα 3.07.2023 και ώρα 11:00 – 13:30 στο Αμφιθέατρο του νοσοκομείου Παπαγεωργίου.
Παρακαλούνται οι φοιτητές για το μάθημα Παθολογία 2 και για το μάθημα Παθολογία 6ου να δηλώσουν συμμετοχή στη γραμματεία της κλινικής στο email: 3rdpathology@med.auth.gr,
Ο Διευθυντής
Βασίλειος Κώτσης
Καθηγητής