Εξεταστική Σεπτεμβρίου Α’ Προπαιδευτική Παθολογική Κλινική
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/ahepa_26.png?itok=PnD_cFo7)
Παρακαλούνται οι επί πτυχίο φοιτητές της Α’ Προπαιδευτικής Παθολογικής Κλινικής που θέλουν να πάρουν μέρος στην εξέταση του μαθήματος Παθολογία Ι Παλαιού ΠΠΣ στις 07.09.2023 – 11.00πμ να το δηλώσουν στην Γραμματεία της Κλινικής, είτε με φυσική παρουσία, μέσω μαιλ στοaprpgram.ahepa@n3.syzefxis.gov.gr είτε στον σύνδεσμο: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_Nb-BB1EQBF_-oBPO9V7ERheoeg8MKEdczdpKUfnzoY/edit?usp=sharing, δηλώνοντας ονοματεπώνυμο, ΑΕΜ, τηλέφωνο και μαιλ.
=================
Παρακαλούνται οι επί πτυχίο φοιτητές της Α’ Προπαιδευτικής Παθολογικής Κλινικής που θέλουν να πάρουν μέρος στην εξέταση του μαθήματος Εισαγωγή στην Κλινική Σημειολογία στις 20.09.2023 – 8.30πμ να το δηλώσουν στην Γραμματεία της Κλινικής, είτε με φυσική παρουσία, μέσω μαιλ στο aprpgram.ahepa@n3.syzefxis.gov.gr ή στο https://docs.google.com/spreadsheets/d/1C9DdTAdPdWPNXOay33034b6U6wADRU5Q0bZSUq0uCpI/edit?usp=sharing , δηλώνοντας ονοματεπώνυμο, ΑΕΜ, τηλέφωνο και μαιλ.
=================
Παρακαλούνται οι επί πτυχίο φοιτητές της Α’ Προπαιδευτικής Παθολογικής Κλινικής που θέλουν να πάρουν μέρος στην εξέταση του μαθήματος Παθολογία Ι Nέου ΠΠΣ στις 28.09.2023 – 11.00πμ να το δηλώσουν στην Γραμματεία της Κλινικής, είτε με φυσική παρουσία, μέσω μαιλ στο aprpgram.ahepa@n3.syzefxis.gov.gr είτε στον σύνδεσμο: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aO_76p7k5T6qSYRByPOJZ0HiSQk76_b3iTbgrv_AElw/edit?usp=sharing , δηλώνοντας ονοματεπώνυμο, ΑΕΜ, τηλέφωνο και μαιλ.
=================
Παρακαλούνται οι επί πτυχίο φοιτητές της Α’ Προπαιδευτικής Παθολογικής Κλινικής που θέλουν να πάρουν μέρος στην εξέταση του μαθήματος Παθολογία ΙΙ Παλιού ΠΠΣ στις 02.10.2023 – 08.30πμ να το δηλώσουν στην Γραμματεία της Κλινικής, είτε με φυσική παρουσία, μέσω μαιλ στο aprpgram.ahepa@n3.syzefxis.gov.gr είτε στον σύνδεσμο: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1APPscufT5E2JnXnoN-rgBZv7NGJwHwLddOCJL2zFTRg/edit?usp=sharing, δηλώνοντας ονοματεπώνυμο, ΑΕΜ, τηλέφωνο και μαιλ.
=================
Παρακαλούνται οι φοιτητές της Α’ Προπαιδευτικής Παθολογικής Κλινικής που θέλουν να πάρουν μέρος στην εξέταση του μαθήματος Παθολογία 6ου έτους στις 06.10.2023 – 11.00πμ να το δηλώσουν στην Γραμματεία της Κλινικής, είτε με φυσική παρουσία, είτε πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1p3f9ZwysILx9HXRGsci_pXD9NDNmw0RjmRjbgc23HSs/edit?usp=sharing είτε μέσω μαιλ στο aprpgram.ahepa@n3.syzefxis.gov.gr, δηλώνοντας ονοματεπώνυμο, ΑΕΜ, τηλέφωνο και μαιλ.
Ο Διευθυντής της Κλινικής
Χρήστος Γ. Σαββόπουλος
Καθηγητής Παθολογίας ΑΠΘ