Εξετάσεις «Παιδοχειρουργική» Σεπτέμβριος-Οκτώβριος 2023
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/papageorgioy1_190.jpg?itok=TmQ08ekP)
Οι Α’ και Β’ Κλινικές Χειρουργικής Παίδων ΑΠΘ ανακοινώνουν ότι οι εξετάσεις στο μάθημα «Παιδοχειρουργική» θα διεξαχθούν την Τρίτη 03 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 11:00-13:30.
Οι εξετάσεις θα διενεργηθούν ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ.
Παρακαλούνται οι αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις εξετάσεις, να το δηλώσουν μέχρι την 30 Σεπτεμβρίου 2023 στην Γραμματεία της κάθε κλινικής όπου ασκήθηκαν με έναν από τους παρακάτω τρόπους:
Α. Με φυσική παρουσία
Β. Με αποστολή email (Α’ Κλινική Χειρουργικής Παίδων ΑΠΘ: ivalioulis@auth.gr, Β’ Κλινική Χειρουργικής Παίδων ΑΠΘ: xkaselas@auth.gr) αναγράφοντας Ονοματεπώνυμο, ΑΕΜ, Τηλέφωνο
Γ. Στην αντίστοιχη δραστηριότητα στο e-learning.auth.gr
Την ημέρα της εξέτασης παρακαλείστε να έχετε μαζί σας την φοιτητική σας ταυτότητα.
Για οποιαδήποτε βοήθεια ή διευκρίνηση είμαστε στην διάθεσή σας.
Καλή Επιτυχία.