ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΝΟΣ Γ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/papanikolaoy01.png?itok=wenGZe8j)
Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Επιστημονικού Συμβούλιο του Νοσοκομείου «Γ.Παπανικολάου» σας προσκαλούν στην Ημερίδα που διοργανώνουν το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2023 στο ΚΕΔΕΑ υπό την Αιγίδα του Τμήματος Ιατρικής του ΑΠΘ και της Ελληνικής Εταιρείας Επείγουσας Ιατρικής, με τίτλο:
«Ολιστική αντιμετώπιση ασθενούς με πολλαπλές κακώσεις: Ομαδική προσέγγιση & συνεργασία ειδικοτήτων»
Στην ημερίδα αυτή προσκαλούνται να συμμετέχουν οι φοιτητές του Τμήματος Ιατρικής του ΑΠΘ. Η παρακολούθηση είναι δωρεάν και στο τέλος της Ημερίδας θα χορηγηθεί πιστοποιητικό παρακολούθησης
Σας επισυνάπτουμε το πρόγραμμα της Ημερίδας.
Με τιμή,
Ο Πρόεδρος του Επιστημονικού Συμβουλίου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΙΒΙΣΗΣ
Καθηγητής Ορθοπαιδικής ΑΠΘ