ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ "ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ" ΠΟΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/papageorgioy1_234.jpg?itok=tS9DU4ui)
ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ Θ΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ
ΠΟΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Καλούνται οι κ.κ. φοιτήτριες/ες του Θ΄ Εξαμήνου - ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ που ανήκουν στον πόλο Παπαγεωργίου και συγκεκριμένα στην Α΄ Χειρουργική Κλινική ,να προσέλθουν την Τρίτη 27 Φεβρουαρίου και ώρα 11:00π.μ. στην πανεπιστημιακή γραμματεία της κλινικής (1ο όροφο), προκειμένου να χωριστούν σε ομάδες και να ξεκινήσουν την άσκηση τους στους θαλάμους.
Τα μαθήματα θαλάμων θα γίνονται κάθε Τρίτη στις 11:00π.μ-12μ.μ.. και το μάθημα στο αμφιθέατρο Α του Τμήματος Ιατρικής ,κάθε Τρίτη 15:00μ.μ.-16:00μ.μ.
.
Από τη Γραμματεία της Κλινικής