ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΠΜΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ «ΚΛΙΝΙΚΗ ΨΥΧΙΚΗ ΥΓΕΙΑ» 2024-2025
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/grammateia3_0_248.jpg?itok=AMrmDg_p)
Οι υποψήφιοι/υποψήφιες καλούνται να υποβάλουν εμπρόθεσμα τα δικαιολογητικά τους από 17/06/2024 έως 11/9/2024 στις 12:00 μ.μ στο email της γραμματείας cmh@med.auth.gr . Προτείνεται να μη γίνει αποστολή σε μορφή zip.
Το κάθε αρχείο θα πρέπει να ονοματίζεται ανάλογα με το περιεχόμενο του και το email θα πρέπει να αναγράφει στο θέμα « Αίτηση Υποψηφιότητας στο ΠΜΣ ΚΛΙΝΙΚΗ ΨΥΧΙΚΗ ΥΓΕΙΑ»
Εκπρόθεσμες αιτήσεις δεν γίνονται δεκτές.