Δεν θα πραγματοποιηθούν τα φροντιστηριακά μαθήματα "Φαρμακολογίας ΙΙ " μετά τις 14.00΄μ.μ. τη Δευτέρα 14/11/2016
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/default_images/ntdyxqrce_s_0.png?itok=i4yci5JK)
Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η
Από τα Α’ και Β’ Εργαστήρια Φαρμακολογίας του Τμήματος Ιατρικής ανακοινώνεται ότι, τη Δευτέρα 14 Νοεμβρίου τα Φροντιστήρια του μαθήματος «Φαρμακολογία ΙΙ» μετά τις 14.00΄μ.μ. δεν θα πραγματοποιηθούν λόγω Γενικής Συνέλευσης των φοιτητών του Τμήματος Ιατρικής.
Τα πρωινά Φροντιστηριακά μαθήματα θα διεξαχθούν κανονικά!
Από τα Α’ και Β’ Εργαστήρια Φαρμακολογίας