Ανακοίνωση έναρξης μαθημάτων Δερματολογίας της Α΄Κλινικής Δερματικών και Αφροδισίων Νοσημάτων
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/exams6_228.jpg?itok=T1SwtuNc)
Ανακοινώνεται στους φοιτητές της Ιατρικής ότι τα μαθήματα Δερματολογίας ξεκινούν Τρίτη 10/10/2017 στο Νοσοκομείο Αφροδίσιων και Δερματικών Νόσων, Δελφών 124 (Περιοχή Αναλήψεως).
Το κλινικοεργαστηριακό μέρος του μαθήματος θα πραγματοποιείται κάθε Τρίτη 09:00-14:00 στα Εξωτερικά Ιατρεία της Κλινικής και το θεωρητικό μέρος κάθε Τετάρτη 13:00-15:00 στην αίθουσα διδασκαλίας της Κλινικής.
Το πρόγραμμα είναι αναρτημένο στη Γραμματεία της Α΄Κλινικής Δερματικών και Αφροδισίων Νοσημάτων του Α.Π.Θ.
Από τη Γραμματεία
03/10/2017