ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 6ου έτους: Συμμετοχή στις εξετάσεις
![](https://www.med.auth.gr/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/3rdchir_did2_4.jpg?itok=5SwLvqs6)
Θεσσαλονίκη, 20/9/2018
Ενημερώνουμε τους φοιτητές που επιθυμούν να πάρουν μέρος στις εξετάσεις για την Χειρουργική του 6ου έτους (Τρίτη, 25/9/2018, 09.00, αίθουσα διδασκαλίας Γ’Χ Κλινική), να προσέλθουν στην Γραμματεία του Διευθυντή από αύριο 21 Σεπτεμβρίου μέχρι την Δευτέρα 24 Σεπτεμβρίου (έως 12.00) προκειμένου να δηλώσουν την συμμετοχή τους στις εξετάσεις.
Ο Διευθυντής της Κλινικής
ΙΣΑΑΚ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ
Καθηγητής Χειρουργικής Α.Π.Θ.